Już po raz piąty w naszej szkole odbędzie się otwarty turniej e-sportowy "King of the ZDZ Warszawa". Wszystkie spotkania będą transmitowane oraz komentowane na Facebooku ZDZ Warszawa, a także na profilach Esportology.

Turniej odbędzie się w standardowym formacie 5 na 5 w grze Counter Strike Global Offensive. Do turnieju zapisać się mogą drużyny z całej Polski składające się z min. 3 graczy (uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych). Cały turniej zostanie rozegrany w systemie on-line na platformie toornament.

W tegorocznej odsłonie przewidzieliśmy 64 miejsca dla drużyn Counter Strike Global Offensive. Organizacja naszego wydarzenia e-sportowego ma na celu propagowanie zdrowej rywalizacji z poszanowaniem zasad Fair play. Nie tworzymy podziału na kategorie wiekowe, a wszystkie mecze do półfinałów będą rozgrywane w systemie BO1 - Best of one. Mecze półfinałowe oraz finał rozegrane zostaną w systemie BO3.

Zwycięzca zgarnia wszystko - oznacza to, że tytularny "King" otrzymuje większą część puli nagród, która w tym roku wynosi 1 000 PLN!

Opłaty: Udział w turnieju jest w BEZPŁATNY.

Harmonogram:

• rozpoczęcie zapisów - od 22/03/2021 r.
  • koniec zapisów - 26/04/2021 r.
  • start turniejów - 1/05/2021 r

Organizatorami turnieju King of the ZDZ Warszawa są Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie – Niepubliczne Technikum Usługowe i Esportology.
Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju „King of the ZDZ Warszawa”.

Zapisy na: Szkoła na Starówce -  Facebook